Новий вождь КНДР поділиться владою з військовими

Обізнані джерела розповіли про розвиток ситуації на Корейському півострові після смерті «Сонця нації» Кім Чен Іра.

Новий лідер Північної Кореї Кім Чен Ин, молодший син покійного вождя Кім Чен Іра, не збирається правити країною одноосібно, як це робив батько.

«Великий спадкоємець» готовий поділитися владою з військовим керівництвом, розповіло інформагентству Reuters анонімне джерело в Китаї.

За словами джерела, військове керівництво КНДР на чолі з зятем Кім Чен Іра 65-річним Чан Сон Тхеком вже присягнуло Кім Чен Ину у вірності.

Перспективу військового перевороту в КНДР джерело вважає малоймовірною.

Випробування ракет малої дальності, які пройшли майже одразу після оголошення про смерть Кім Чен Іра, джерело назвало показовими.

«Запуском ракет КНДР хотіла продемонструвати іншим країнам здатність себе захистити», — сказав представник Пекіна.

Інформаційне агентство зазначило, що його джерелу цілком можна довіряти, адже раніше той же чоловік з точністю передбачив хід подій у КНДР напередодні проведення Пхеньяном ядерних випробувань в 2006 році.

Про смерть Кім Чен Іра, який одноосібно керував країною з 1994 року, 19 грудня повідомило північнокорейське телебачення. За офіційною інформацією, 69-річний лідер помер у суботу, 17 грудня, від серцевого нападу. Спадкоємцем був оголошений його молодший син Кім Чен Ин.

Похорон північнокорейського лідера запланований на 28 грудня.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...