Нова перемога бібліотек Сумської МЦБС

Бібліотека-філія №12 Сумської міської ЦБС отримала перемогу в конкурсі “Поповнення фондів сільських бібліотек й активізація їх культурно-просвітницької роботи з місцевими громадами” від Міжнародного Фонду «Відродження» Інституту відкритого суспільства (Нью-Йорк-Будапешт) в рамках антикризової гуманітарної програми. За результатами конкурсу, які було оголошено 15.02.2012 року, із 780 отриманих проектних пропозицій підтримано 82 бібліотеки.

Бібліотека-філія №12 найближчим часом отримає можливість поповнити свої фонди сучасними виданнями з гуманітарних і суспільних дисциплін на суму 5 тис. грн., що сприятиме активізації ролі бібліотеки як центру культури та суспільного діалогу, заохочення дітей і молоді до читання в сільській місцевості.

Ця програма надає підтримку соціальним, культурним і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Щиро вітаємо і бажаємо нових успіхів в бібліотечній справі!

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...