Нова лікарка Тимошенко оселилася у VIP-готелі з гольф-клубом

Нова лікарка Юлії Тимошенко, фізіотерапевт з Німеччини Аннет Рейсхауер оселилася зовсім не в дешевому готелі, а в номері п’ятизіркового Superior на околиці Харкова.

Як пише «Комсомольська правда в Україні» з посиланням на власні джерела, лікар досить багато вільного часу проводить на території місцевого гольф-клубу, де і розташований її готель.

«Днями я бачив доктора Тимошенко, яка в розпал робочого дня сиділа в холі готелю на м’якому дивані і писала SMS», — розповів газеті один з клієнтів цього VIP-закладу. За його словами, німецька гостя була без охорони і перекладача.

«Хоча в них, в принципі, і немає потреби — вся обслуга готельного комплексу та офіціанти ресторану вільно володіють трьома іноземними мовами, зокрема й німецькою», — уточнив він. Аннет Райсхауар Комсомольская правда в Украине Аннет Рейсхауер ходить без охорони та перекладача «Саме в цьому готелі традиційно селяться зірки естради, народні депутати, бізнесмени і політики, які приїжджають у справах до Харкова. Персонал розповідав, що тут свого часу бували президент України Віктор Янукович, Алла Пугачова, Софія Ротару», — розповів співрозмовник видання. Журналісти дізналися, що на території гольф-клубу, окрім готелю Superior та ресторану «Альбатрос», розташовано цілий комплекс розваг.

У вартість готельного номера входить необмежене відвідування SPA-центру, басейну, тренажерної зали. Номер коштує від 1650 до 6730 гривень залежно від класу. Клієнти готелю мають змогу користуватися індивідуальним сейфом, Wi-Fi, клімат-контролем і супутниковим телебаченням з каналами різними мовами. Вікна виходять на зелені газони і блакитні озерця з лебедями. До речі, в разі необхідності дістатися до своєї підопічної Аннет Рейсхауер зможе досить швидко — відстань від готелю до ЦКБ №5 всього хвилин 15 їзди на автомобілі.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...