Незважаючи на вмовляння, сумчанин відмовився вступати в ряди ДНР

Сьогодні в Україні триває операція зі звільнення людей, які потрапили в полон бойовиків ДНР. Деяких з них члени незаконного збройного формування намагаються переманити на свою сторону, щоб разом виступати проти уряду країни. Саме до цього вони схиляли і 22-річного сумчанина, однак у них нічого не вийшло — довга бесіда закінчилася провалом, а сумчанин зрештою опинився серед звільнених.

Стало відомо, що старший лейтенант Юрій Смирнов був звільнений з полону. Він служить в 55-й артилерійській бригаді і захищає інтереси своєї держави. Новина вперше була опублікована одним з користувачів в Facebook. Волонтер Володимир Рубан, керівник Центру гуманітарної допомоги зі звільнення полонених і заручників в зоні АТО, привіз уродженця Сум в Дніпропетровськ 18 листопада.

Юрій Смирнов не пройшов за програмою обміну, але його звільнили в пам’ять про покійного діда, який був танкістом і отримав вищий ступінь відзнаки в СРСР — Герой Радянського Союзу. Виявилося, що сумчанина возили на зустріч до Олександра Захарченко, який є главою ДНР. Керівник збройного формування близько 40 хвилин умовляв полоненого перейти на сторону бойовиків, але сумчанин відмовився.

Нагадаємо, що влітку був звільнений з полону сумчанин Сергій Бесєдін. Він потрапив в полон після розстрілу своїх бойових товаришів, але його не чіпали, хоча він і є представником влади — членом виконкому Сумської міськради.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...