Найбільший у світі виробник алюмінію випустить фольгу «Русалочка»

Російська компанія «Русал» відновить виробництво фольги під власним брендом «Русалочка» для роздрібної реалізації, про це повідомляє «Маркер» з посиланням на прес-центр компанії.

Роздрібний продукт «Русалочка» випускався компанією протягом 2000-х років, але ніяк не просувався на ринку, і незабаром його виробництво було закрито.

Компанія «Русал» є найбільшим в світі виробником алюмінію і глинозему. Зараз вона випускає близько 5,3 відсотка фольги в світі. «Русал» володіє трьома заводами з виробництва фольги — «Уральська фольга», «Саянал» та «Арменал». На заводах випускається фольга товщиною від 5 до 240 мікрон. Кінцевий продукт реалізується оптовим закупникам.

Ключовий бренд «Русала» «Саянська фольга» випускає побутову фольгу для низки російських і закордонних компаній, які реалізують її під власними брендами.

Російські компанії нерідко дають своїм брендам імена, що становлять модифікації від назви самих компаній. Наприклад, компанія «Бегемот», що займається дистрибуцією іграшок, зокрема офіційних сувенірів «Сочі-2012», має франчайзинговий бренд «Бегемотик».

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...