На засіданні Ради регіонів обговорять якість харчових продуктів і ліків

24 травня, під головуванням Президента України Віктора Януковича відбудеться засідання Ради регіонів.

Як повідомили ForUm’у у прес-службі Глави держави, учасники засідання обговорять реалізацію у 2012 році соціальної політики у регіонах країни і завдання органів місцевої влади щодо її виконання. Також будуть розглянуті питання створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу, представників органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства. Ще однією темою засідання стане якість і безпека харчових продуктів, ліків і товарів дитячого асортименту.

«На засіданні Ради регіонів виступлять перший віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський, віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко та віце-прем’єр-міністр — міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова. Участь у заході також візьмуть члени Ради регіонів: прем’єр-міністр Микола Азаров, голова Верховної Ради Володимир Литвин, голови обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та інші», — йдеться у повідомленні.

Рада регіонів створена Указом Президента України як консультативно-дорадчий орган при Главі держави. Рада регіонів забезпечує взаємодію органів державної влади та органів місцевого самоврядування у вирішенні питань реалізації державної регіональної політики, системного вдосконалення моделі місцевої влади, проведення адміністративно-територіальної реформи, подолання міжрегіональних диспропорцій, забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку регіонів, підвищення їхньої конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...