На Харківщині хлопчик хотів здати автомат на металобрухт

Фахівці з’ясовують, чи зареєстрована десь зброя.

У селищі Зачепилівка на Харківщині місцева дітвора збирала брухт і натрапила на автомат Калашникова – цілком придатний для використання. Небезпечна знахідна вчасно потрапила до міліції, зараз правоохоронці з’ясовують звідки вона взялася.

Семикласник Василь розповідає, що автомат він знайшов під деревом в місці, де раніше пролягало русло ріки. Зброя була надійно запакована.

«Я автомат витягую, поняли, ну там алюмінієм закручено і в кульочку воно було, автомат, я розмотав цей алюмінь і клеєнку ту зняв, вибросив, і, ну, автомат побачив!», — розповів школяр Василь Гудименко.

Хлопець каже, що зброю з друзями хотіли здати на брухт. Але до приймального пункту не дійшли, бо на заваді став пильний селянин.

«Діти йшли і несли в мішку автомат. І я у них забрав цей автомат, бо це ж не іграшка! І одразу ж в міліцію подзвонив», — каже Юрій Ребриш.

В міліції повідомили, що автомат справжній, сучасний і цілком боєздатний. Зберігався в хорошому стані, з порожнім магазином. Зараз він опечатаний і чекає на експертів.

Фахівці мають з’ясувати, чи зареєстрована десь зброя, та чи немає на її рахунку людських життів.

Як відомо, раніше міліція затримала співробітника Львівського університету внутрішніх справ за підозрою в розкраданні бойової зброї із запасів вишу.

Працівник університету продавав пістолети по 350 доларів, а автомати — по 500 доларів.

Пізніше слідством було встановлено 11 осіб, причетних до викрадення зброї.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вважає, що розкрадання його підлеглими зброї в Харкові та Львові стало можливим через потурання колишнього керівництва міністерства.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...