На творця МММ Мавроді відкрито нову кримінальну справу

Справа на Мавроді, який організував нову піраміду МММ 2011, порушена прокуратурою в Новосибірській області
На організатора фінансової піраміди МММ Сергія Мавроді заведено нову кримінальну справу — його підозрюють у незаконному підприємництві.

Справа на Мавроді, який організував нову піраміду МММ 2011, порушена прокуратурою в Новосибірській області, передає російська служба Бі-бі-сі.

Мавроді допомагав керівнику новосибірського відділення фінансової піраміди Олексію Астаф’єву. Відносно останнього порушено кримінальну справу про незаконне підприємництво (максимальна санкція — п’ять років ув’язнення).

Як повідомили в Генпрокуратурі Росії, Мавроді «сприяв вчиненню злочину своїми порадами, вказівками, а також надавав Астаф’єву рекламну підтримку та інформаційні ресурси, що використовуються для вчинення протиправних дій».

Нагадаємо, 14 березня Хамовницький суд Москви заарештував Мавроді на п’ять діб за несплату штрафу в 1 тис. рублів. Після цього бізнесмен оголосив голодування.

Пізніше розгляд позову про несплату штрафу було перенесено у зв’язку з госпіталізацією відповідача. Після цього Мавроді зник з лікарні, повідомивши у відеозверненні, що відтепер ховається.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...