На Сумщині за два дні закінчиться пальне і зупиниться транспорт

Залишків пального вистачить на 2-3 дні. Підприємства зазнають збитків, і розглядають можливість про відправлення людей у відпустки, або ж їхнє звільнення.

У п’яти районах Сумської області може зупинитися спецтранспорт. АЗС області — порожні. Через подовження правової суперечки між власниками автозаправних станцій та податківцями — постачальники пального не хочуть іти на ризик і відвантажувати бензин.

Щойно власники АЗС виграли суд у податківців, як постали перед фактом нескінченних судових процесів. Початок цьому поклала блискавично подана прокуратурою апеляція та її надшвидкісний розгляд у суді.

Представники прокуратури уникають будь-яких роз’яснень. Юридичний відділ підприємств-власників АЗС не знаходить пояснень, що стало підставами для порушення кримінальної справи. У зазначених 2008-2009 роках на підприємствах так само відбувалися планові перевірки податківців, були сплачені всі необхідні податки і не було ніяких зауважень.

Іще минулого четверга вони готувалися до відновлення роботи, надходжень нафтопродуктів в область та зняття паливної напруги, утім, нині знову — цілковита невизначенність.

«Продовження цієї кримінальної справи — це стопор у відносинах з постачальником, стопор в роботі АЗС, стопор в постачаннях палива. Ми не зможемо навіть відпускати по стрейч-картками та паливними картками, а це перш за все комунальний і спецтранспорт, а це найважче для нас зараз», — зазначив керівник підприємства-власника мережі АЗС в Сумській області Євгеній Сидоренко.

На автозаправках — мертва тиша, оператори АЗС вимушені лише спостерігати за авто, що проїжджають повз. Припускають, щойно скінчиться пальне в резервуарах — можуть утратити й роботу.

Реалізатори палива зазначають, що залишків пального вистачить буквально на 2-3 дні — це для забезпечення комунальних та екстрених служб. Наразі підприємства зазнають збитків, і розглядають можливість про відправлення людей у відпустки, або ж їхнє звільнення.

9 серпня

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...