На Сумщині випускники влаштували другокласникам дідівщину

Одинадцятикласники начебто знущалися над малечею, знімали це на відео, а потім викладали в інтернет.

У Михайлівській школі на Сумщині скандал — батьки трьох другокласників заявляють, що там процвітає дідівщина.

Вони стверджують, що одинадцятикласники принижували їхніх дітей, знущалися, знімали все на відео та викладали в інтернет.

Саме фото і відео допомогло батькам дізнатися, чому діти відмовляються йти до школи. Після тривалої мовчанки хлопчики почали розповідати про приниження.

«За ноги й в туалет, поки кров з носа не потекла. Казали, якщо батькам розкажете, то будемо кожного дня бити», — розповідає про невеселі будні у школі другокласник Богдан Вечеров.

Його товариш по нещастю другокласник Богдан Литвиненко каже, що в них забирали курточки і терли об ноги, били у голову ногами, руки закручували.

З нервовим зривом Богдан Вечеров провів кілька днів у лікарні. Батьки звернулися до директора школи, утім, кажуть, розуміння не знайшли.

Директор школи пояснює, що у батьків ображених дітей не було ніяких доказів, тож вона і не стала нікого карати, а звернулася до міліції.

Місцева міліція провела перевірку, але доказів дитячим словам не знайшла, тож відмовила у порушенні кримінальної справи. Відео знущань зникло з інтернету. А немає доказів — немає справи.

Тим часом організовані загальношкільні збори переросли у народне віче. Сільська громада на борці директора. Батьки звинувачених у знущаннях над другокласниками у провину своїх дітей не вірять. Батьки ображених дітей бояться, що їх хочуть виселити з села.

А поки правоохоронці намагаються докопатись до істини, троє хлопчаків не ходять до школи, і не знають, чи зможуть після пережитого знову туди повернутися.

30 листопада

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...