На Сумщині чоловік два місяці провів у рабстві

Допомігши односільчанину збудувати веранду — чоловік став рабом на два місяці. Замість обіцяної платні — його побили й зачинили в сараї.

Шістдесятирічний житель Конотопа два місяці провів у неволі. Жорстокі знущання, тяжка фізична праця й фактично без їжі — так чоловік дізнався, що таке рабство.

Увесь цей час його незаконно утримувала родина ромів. Кількаразові втечі були марними, допоки на виснаженого бранця не натрапили правоохоронці.

Односельці до Олександра Івановича шикувалися в чергу. Чоловік брався за будь-яку роботу. Працював швидко, якісно й недорого. Не відмовив і односільчанину — за кілька тижнів власноруч збудував веранду. Утім, замість обіцяної платні, його побили й зачинили в сараї.

Чоловік зізнається, що його били і тушили цигарки на грудях. «Груди досі болять, вони ж по грудях топтались», — стверджує він.

За його словами, його щодня примушували безперервно працювати, а на ніч знову зачиняли. Годували водою й недоїдками.

Час до часу господар «позичав» невільника своєму синові з Чернігівщини, який одночасно його так би мовити «перевиховував». Двічі чоловік тікав, та роми його знаходили, карали й повертали.

Під час чергової втечі, чоловік кинувся шукати захисту у правоохоронців.

Господаря та його старшого сина — затримали. Нині обидва в ізоляторі тимчасового тримання. Проте, винними себе вони не вважають.

За фактом незаконного утримання людини, порушено кримінальну справу. Затриманим загрожує 5-річне ув’язнення.

30 серпня

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...