На Сумщині чоловік до смерті побив товариша через зникнення мобільника

Приятелі пиячили на кладовищі, і в одного зник мобільний телефон. Ображений чоловік переламав ребра товаришу, який помер дорогою до лікарні.

На Сумщині через зникнення мобільного телефону чоловік до смерті побив свого товариша.

Як виявилося, мешканець Сум приїхав до Новосилівки провідати стареньку матір. Наступного дня він зустрів знайомого й запропонував йому випити по чарці.

Випити чоловіки вирішили на кладовищі, яке було неподалік. У процесі випивання один від великої кількості випитого заснув біля могил. А інший, який ще міг пересуватись, пішов до дому.

Прокинувшись, він направився до батьківської хати. Коли прийшов, виявив зникнення свого мобільного. У крадіжці чоловік запідозрив свого товариша.

«Мене розлютив цинізм вчинку, я до нього з усією душею, запропонував згадати часи, випити за зустріч, навіть горілки купив за свої гроші, аж дві пляшки, а його, як виявилось, цікавив тільки мій телефон…», — розповів він у міліції.

Так, пішов до товариша з’ясовувати стосунки. Але розмовляти з «кривдником» не став-одразу почав бити.

Співмешканка потерпілого одразу викликала працівників міліції та швидку допомогу, але врятувати чоловіка не вдалось.

Як повідомили лікарі, у потерпілого були численні переломи ребер сукупно з забоєм грудної клітини, травматичний шок, гемопневмоторакс. Він помер дорогою до лікарні.

В даний час затриманому пред’явлено звинувачення. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

29 вересня

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...