На місці авіакатастрофи в Індонезії виявлені фрагменти тіл загиблих

Індонезійські військові, які десантувалися на схил гори Салак, де зазнав аварії Sukhoi SuperJet-100, виявили фрагменти тіл загиблих, повідомив РІА «Новости» представник кризового центру, розгорнутого в аеропорту Джакарти.

«Десантники приступили до збирання уламків, серед яких виявлено кілька фрагментів тіл», — сказав співрозмовник агентства.

За словами індонезійських фахівців, ідентифікація останків загиблих займе чимало часу, фрагменти тіл спочатку доставлять на вертольоті в аеропорт, а потім — до медустанов, де проведуть аналіз ДНК.

Родичі загиблих індонезійців продовжують чергувати біля будівлі аеропорту, на територію якого їх поки не допускають.

Прес-аташе посольства РФ в Джакарті Дмитро Солодов повідомив, що російські дипломати перебувають на зв’язку з рятувальниками, «поки доля всіх, хто знаходився на борту літака, не відома».

Солодов також сказав, що ніяких аварійних сигналів від літака з моменту його зникнення з екранів радарів отримано не було. «Ніяких сигналів від літака не отримували. Ні по яких частотах, ні по якій апаратурі ніяких сигналів не проходило», — сказав представник посольства.

Напередодні представник авіаційної служби контролю повітряного простору Індонезії повідомив, що аварійний маяк міжнародної системи КОСПАС-SARSAT зниклого з радарів в Індонезії літака Superjet-100 не відповідає на жодній частоті — з борту не надходили сигнали від датчиків приводнення, зіткнення з височиною і на аварійній частоті.

Літак зник з екранів радарів у середу після показового польоту в Джакарті. SSJ-100 виконував перший у своїй історії демонстраційний тур по шести країнах Азії. На борту були 48 осіб — громадяни п’яти країн, включаючи вісьмох росіян. Усі росіяни є співробітниками компанії «Сухой».

SSJ-100 врізався у вертикальний схил гори Салак на висоті 5200 футів (1,6 кілометра). Висота гори — близько двох кілометрів. Безліч дрібних фрагментів залишилися на схилі і розкидані на кілька десятків метрів, частина уламків, судячи по знімках з місця трагедії, впала вниз. Великі уламки на фотографії з місця аварії лайнера в районі не помітні. На фото видно, що літаку не вистачило всього кілька десятків метрів, щоб перелетіти гору.

Представник авіаційної служби контролю повітряного простору Індонезії повідомив, що зв’язок з літаком був втрачений, коли він знаходився в районі гори Салак. Незадовго до цього SSJ-100 запросив дозвіл на зниження з висоти 10 тисяч футів (близько 3 кілометрів) до 6 тисяч (близько 1,8 кілометра). Дозвіл він отримав і став повертати направо і знижуватися. За даними місцевих ЗМІ, політ проходив в умовах низької хмарності.

Гора Салак розташована в західній частині головного індонезійського острова Ява в національному заповіднику Гунунг-Халімун-Салак, вона є частиною гірського хребта вулканічного походження. На західному схилі стратовулкана Салак знаходиться активний кратер Кавах-Рату.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...