На 30% більше українських туристів побували за кордоном торік

У 2011 році за кордон виїхали 20,3 млн українців, серед них із туристичною метою — 1,6 млн осіб. Цей показник порівняно з 2010 роком зріс на 30%. Такі дані оприлюднила голова Державного агентства з туризму та курортів Олена Шаповалова, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

За даними Держприкордонслужби, найбільш відвідуваними українськими туристами країнами є Туреччина, Росія, Єгипет, Польща, Румунія, ОАЕ, Греція, Німеччина, Ізраїль, Чехія. Серед українських туристів близько 1,4 млн користувалися послугами вітчизняних туроператорів. Внутрішній турпотік склав 604 тис. 728 осіб.

У свою чергу в Україну у 2011 році в’їхали 24,5 млн іноземців, серед яких 1,2 млн — туристи. Іноземні туристи приїжджали в нашу країну переважно з Росії, Польщі, Білорусі, Німеччини, США, Італії, Румунії, Туреччини, Великобританії, Ізраїлю.

Як повідомляв ForUm, глава Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова спрогнозувала, що Україну цього року відвідає на 1 млн туристів більше, ніж торік у зв’язку з проведенням Євро-2012.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...