Майже третина вживаних авто в Україні — німецькі

За даними AUTO.ria.ua, 84% українського ринку вживаних автомобілів розділили між собою всього 5 країн-виробників. При цьому, перше місце за кількістю авто, що продаються, займає Німеччина, яка представлена в Україні 12 різними марками. Її частка становить приблизно 28% від загальної кількості авто, що продаються.

На другому і третьому місці в списку розмістилися російські та японські авто. Частки автомобілів, що продаються під брендами цих країн, становлять 23% і 16% відповідно.

Четверте місце в списку зайняла Південна Корея (9%), яка представлена в Україні 5 марками. Замикають п’ятірку бренди зі США, на частку яких припадає близько 8% вживаних автомобілів, що продаються.

До слова, найдорожчими автомобілями на вторинному ринку, за даними AUTO.ria.ua, є британські. Так, середня ціна на вживаний автомобіль з Туманного Альбіону сьогодні становить близько 50 тис. доларів.

Найдешевшими ж авто виявилися вірменські ЕрАЗ із середньою ціною 1,5 тис. доларів. Вони ж є і найбільш віковими авто, адже їхній вік в середньому становить майже 25 років. У той же час, «наймолодшими» виявилися вживані авто родом з Індії. Їх середній вік становить менше двох років.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...