Львівщина презентуватиме проекти на італійсько-українському бізнес-форумі

Львівщина презентуватиме власні проекти на італійсько-українському бізнес-форумі, який відбудеться у жовтні цього року в Києві.

Представляти свої проекти Львівську область запросив Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Фабріціо Романо під час зустрічі із головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Костюком.

«Ми сьогодні займаємося серйозними змінами бізнесового обличчя та інвестиційної привабливості Львівщини. Правила ведення бізнесу мають бути зрозумілими для наших європейських партнерів – і ми усіляко сприятимемо цьому», – наголосив Михайло Костюк.

Голова Львівської ОДА також зазначив, що «італійська економіка має уважно поставитися до інвестицій в Україну». «Сьогодні 80% ПДВ імпортерам відшкодовується автоматично. Ми проводимо бізнес-форуми та бізнес-ярмарки для залучення інвесторів – бо хочемо вести серйозний бізнес», – наголосив керівник області.

У відповідь на це Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні зазначив, що є серйозні передумови для потужного представництва італійської економіки в Україні загалом і на Львівщині зокрема. «Італійці ознайомлені із великим бажанням українців працювати – у вас високий рівень кількості і якості підготовки кадрів. Окрім цього, зараз багато італійських підприємств має намір переїзджати з країн, які стали новими членами ЄС, саме в Україну», – додав Фабріціо Романо.

«Ми маємо кардинально змінити наш статус відносин – йдеться, насамперед, про бізнес-відносини на рівні окремих регіонів України та Італії», – зазначив Михайло Костюк. Водночас Фабріціо Романо запевнив, що особисто сприятиме, щоб такі відносини на рівні регіонів були ефективними.

Голова Львівської обласної державної адміністрації також подякував Посольству Італійської Республіки в Україні та пану Фабріціо Романо зокрема за проведення Італійського тижня, в межах якого у Львівській Національній галереї мистецтв відбудеться виставка сучасних італійських художників «Кольорові послання з Італії».

«Ця виставка – дань пам’яті Бориса Григоровича Возницького – адже виставка стала його останнім реалізованим проектом. Також висловлюю щиру вдячність за щедрий дарунок Львівській національній галереї мистецтв – 15 картин сучасних італійських художників», – зазначив Михайло Костюк.

На завершення зустрічі сторони обмінялися подяками та відзнаками, Зокрема, Михайло Костюк вручив Фабріціо Романо картину-гобелен «Львів» та офіційну Подяку від Львівської ОДА. Натомість Надзвичайний і Повноважний посол Італійської Республіки в Україні нагородив голову Львівської обласної державної адміністрації Почесною відзнакою.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...