Лукашенко помилує своїх колишніх конкурентів, якщо вони попросять

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що зможе помилувати засуджених за події 19 грудня 2010 року у Мінську колишніх кандидатів у президенти Андрія Санникова, Миколу Статкевича і довірену особу кандидата Дмитра Бондаренка, тільки якщо вони звернуться до нього з таким проханням. Про це Лукашенко сказав сьогодні на прес-конференції у Мінську.

«Ті, про кого йдеться, вони перед законом рівні. Ви, вони — всі рівні. Це я хотів нагадати перш за все», — сказав Лукашенко, повідомляє «УНІАН».

«По-друге, помилую людину і можу помилувати того, хто до мене звернувся за помилуванням. Не звернуться – сидітимуть у в’язниці», — підкреслив він.

Нагадаємо, 14 травня Партизанський суд Мінська визнав екс-кандидата у президенти Білорусі Андрія Санникова винним в організації масових заворушень у Мінську і засудив його до 5 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії посиленого режиму.

Усього у справі «19 грудня» до теперішнього часу вже засуджені 25 осіб.

19 грудня 2010 на площі Незалежності у Мінську відбулися сутички представників опозиції з бійцями ОМОНу. Акція опозиції була жорстоко придушена спецназом МВС і бійцями внутрішніх військ РБ.

Після подій 19 грудня ЄС запровадив низку санкцій проти офіційного Мінська. Брюссель, зокрема, вимагає звільнення політичних ув’язнених і покарання винних у застосуванні сили проти мирних демонстрантів.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...