Лукашенко не готовий ввести мораторій на смертну кару

Лукашенко каже, що йому дуже важко далися останні два смертних вироки, за теракт в мінському метро
Голова білоруської держави Олександр Лукашенко заявляє, що не готовий прийняти рішення про введення мораторію на смертну кару. «Не в компетенції парламенту вводити мораторій, а я ніколи на це не піду. Так як я слуга свого народу, і я знаю настрої людей», — сказав Лукашенко, якого цитує ІТАР-ТАРС.

Торкаючись останніх смертних вироків, Лукашенко зазначив: «Коли весь світ на тебе тисне і вважає мало не мене терористом, я змушений приймати рішення. Мені це треба, як людині? Та сто років не треба. Але я ж президент, і я повинен зробити справедливо, як цього вимагає суспільство.

За його словами, це «важке це питання, важко його публічно обговорювати». «Ми колись ризикнули порадитися з народом, винісши питання на референдум. Для мене це — закон. Більше того, коли суди очевидну смертну кару, яка у нас не скасована, але і не скасована в оплоті демократії — США та інших країнах, замінюють довічним ув’язненням, то я суди не підтримую, — зазначив Лукашенко. Якщо ти, гад і негідник, йдеш на дикі злочини, то ти повинен нести за це відповідальність».

Нагадаємо, раніше Загальнонаціональне телебачення Білорусі повідомило, що смертний вирок щодо обвинувачених у вибуху мінського метро Дмитра Коновалова та Владислава Ковальова приведений у виконання. В результаті вибуху в мінському метро 11 квітня минулого року загинули 15 людей, кілька сотень пасажирів постраждали.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...