«Кумівство не пускає до влади нормальних людей» — Ірма Вітовська

Соціальні мережі погано в’яжуться з високим культурним статусом. Про це у новому номері журналу «Країна» заявила акторка Ірма Вітовська.

Головним редактором державного часопису «Українська культура» призначили 23-річну Оксану Гайдук — племінницю нинішнього міністра культури Михайла Кулиняка. 2006-го вона закінчила загальноосвітню школу в місті Кузнецьк Кемеровської області Росії. Навчалася в Інституті журналістики Київського університету імені Тараса Шевченка. Міністр стверджує, що не сприяв працевлаштуванню племінниці. Фото Оксани Гайдук журналісти знайшли в соціальних мережах, якими вона активно користується.

«Який це редактор культурного часопису сидить у «Одноклассниках» та «ВКонтакте»? Я розумію, людина, яка закінчує 11-й клас і п’є пиво на лавці біля школи, пропадає в «Одноклассниках». Не заперечую, коли йдеться про пошук у соцмережах старих добрих знайомих. Якщо ж доросла людина сидить там безвилазно — це вже симптом. Соціальні мережі погано в’яжуться з високим культурним статусом», — зауважила Вітовська.

«По-друге, постає питання досвіду. Хотіла б я бачити авторів статей, колумністів, які дописують до того журналу. Який буде діалог між ними й новим редактором з «Одноклассников»? Про що вони говоритимуть? Як редактор спілкуватимeться на нарадах і планірках?», — запитує акторка.

Вітовська наголосила, що усе це можна назвати кумівством.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...