Король і королева Іспанії святкують золоте весілля

Король Іспанії Хуан Карлос I і королева Софія святкують сьогодні золоте весілля. Урочистості проходять у вузькому сімейному колі. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби королівського дому.

У ньому підкреслюється, що рішення саме таким чином відзначити 50-річний ювілей спільного життя Хуан Карлос I прийняв більше місяця тому. Це рішення ніяк не пов’язане зі скандальною поїздкою монарха у Ботсвану на полювання, де він отримав перелом стегна і за яке публічно вибачився перед іспанським народом. Втім, це теж накладає певний відбиток на публічне життя Хуана Карлоса – він ще не відновився після операції.

Повністю повернутися до виконання своїх обов’язків, на думку лікарів, король зможе не раніше початку червня. Ще однією причиною його нечастої появи на публіці є процес над зятем монарха, герцогом Пальмським Іньякі Урдангаріном у справі про шахрайство і розкрадання 6 млн євро за допомогою громадської організації Інститут ноос, передає «ИТАР-ТАСС».

Але й своє срібне весілля подружжя іспанських монархів також офіційно не відзначало. Мабуть, їм вистачило вражень від самого одруження, яке відбулося рівно 50 років тому — 14 травня 1962 року в Афінах. Оскільки вони сповідували різні релігії, католицькій і православній церквам довелося шукати компроміс, щоб з’єднати люблячі серця. У результаті іспанському принцу Хуану Карлосу і грецькій принцесі Софії довелося поєднуватися шлюбом двічі: спочатку за католицьким, а потім за православним обрядом. На тих церемоніях були присутні п’ять королів, сім королев і понад 100 принців і принцес із усього світу.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...