Кияни тікають від Євро, наче від війни

Центр Києва вже перейшов у єврофутбольний режим: для автомобілів заборонене паркування обабіч Хрещатика, а з понеділка шлагбауми з’являться на бульварі Лесі Українки, Великій Васильківській, Жилянській та Саксаганського.

Жителям «єврозони» ДАІ радить замовляти спеціальні перепустки, йдеться в сюжеті ТСН. Суворий режим даішники обіцяють тримати аж до 7 липня. Тим, хто живе з «єврозоні» та пересувається на авто, оформляти перепустки належить у місцевих ЖЕКах. «Фан-зона буде постіно перекрита», — пообіцяв заступник керівника управління ДАІ Володимир Резников.

Водії бізнесменів, які мають справи в центрі, до новацій ставляться із розумінням: мовляв, їхні керівники – дорослі люди, тому корона в них з голови не впаде від необхідності кілька днів поїздити на метро. «Довезу до метро людину, вона спокійно вийде і поїде, де там у неї офіс. А потім заберу, наприклад, на «Лівобережній», — розповів один із водіїв. Але не всі кияни такі спокійні. Мешканка середмістя Києва Юлія Терещенко живе за 200 метрів від стадіону.

Новими правилами вона занепокоєна, бо їй доводиться возити дитину, та й просто гуляти. Вона остерігається заторів на дорогах і п’яних уболівальників на вулицях. Подумує навіть виїхати з міста на час футболу. «Мало того, що нам перекриють заїзд у двір, так ще й багато людей, всі парки заповнені, в нас під будинком сидять, пиво п’ють», — скаржиться Юлія. Таких, як вона – чимало. Кияни потроху тікають від Євро. Хтось – щоби здати квартиру, хтось — просто так. У турфірмах кажуть: виторг, як у пік сезону. «У цьому червні динаміка продажів, як у серпні.

На перші числа червня всі рейси закриті. Багато-хто вивозить діточок з міста», — розповіла директор туристичної компанії Ганна Тимошенко. Радіють наближенню турніра лише власники кафе: іноземців із їхніми грошима очікують із хвилини на хвилину. «Покрили підлогу лаком, дорожки нові купили, скатекритинки, посуду нову, прибори нові взяли. Купили розмовники англійські, навчаємо», — радіє директор ресторану Тамара Сівер.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...