Кількість угод з нерухомістю в Іспанії невблаганно знижується

Так, в березні 2012 року було зафіксовано на 70% менше операцій з житлом, в порівнянні з показниками 2007 року, коли бум на ринку нерухомості почав поступово спадати.

За даними Національного Інституту статистики, в березні поточного року на ринку житла Іспанії було зареєстровано лише 22 тис. угод купівлі-продажу. Це на 21% менше, ніж роком раніше, і на 28% менше, в порівнянні з попереднім місяцем.

Як повідомляє портал Spanish Property Insight, незважаючи на те, що іноземці почали купувати більше будинків для відпочинку в Іспанії, цього недостатньо для того, щоб компенсувати падіння попиту на первинне житло в країні.

За даними Національного інституту статистики, кількість угод з новобудовами в Іспанії знизилася на 26,5% в річному вирахуванні. Так, наприклад, за лютий 2012 року власники змінили всього 16447 нових будинків.

«Така тенденція обумовлена високим рівнем безробіття (25%), а також кредитною кризою в банківському секторі Іспанії», — вважає керівник Spanish Property Insight Марк Стаклін.

Поряд з падінням попиту на іспанське житло, також продовжують знижуватися і ціни. У квітні 2012 року запитувана ціна за об’єкт нерухомості в Іспанії знизилася на 9,5% в річному вирахуванні. Середня вартість «квадрата» житла в країні досягла €1,9 тис., у той час як в 2011 році цей показник становив €2,2 тис. за кв. м.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...