Іран не володіє технологіями виробництва стратегічних ракет

Міноборони Росії заявляє, що Іран не володіє технологіями створення міжконтинентальних балістичних ракет «середнього» і «далекого» радіусу дії, готові до негайного застосування.
«В Ірану в даний час ще немає реальних технологій і промислового потенціалу з розробки та виробництва МБР навіть у дослідному варіанті», — заявив представник російського військового відомства, коментуючи вчорашні запуски іранських ракет.

За його словами, навіть якщо припустити, що у віддаленій перспективі повномасштабні ракетні системи «середнього» і «дальнього» класу в Ірані будуть створені, то невірно буде розглядати їх як такі, що реально стоять на бойовому чергуванні, і готові до негайного використання.

Між тим МЗС Франції назвало проведення Іраном останніх ракетних випробувань у районі Ормузської протоки «тривожним сигналом для міжнародного співтовариства».
Нагадаємо, Іран у ході останніх великих військово-морських навчань у районі Ормузської протоки успішно провів випробування ракет дальнього радіусу дії класу «земля-земля». У ході 10-денних навчань були також випробувані ракети середнього радіусу дії і протикорабельні ракети.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...