Hewlett-Packard Co звільняє 27 тис. співробітників

Американська Hewlett-Packard Co. (HP), найбільший світовий виробник персональних комп’ютерів, оголосила про скорочення 27 тис. співробітників, що відповідає 8% штату корпорації, передає MarketWatch.

Даний захід дозволить вже до кінця 2013 року скоротити щорічні витрати на $3-3,5 млрд.

Як заявила виконавчий директор компанії Мег Уітман, зекономлені кошти підуть на адаптацію компанії до зміни ринкової кон’юнктури, зокрема, до більш високого попиту на мобільні пристрої, включаючи планшетні комп’ютери, порівняно зі стаціонарними моделями.

За підсумками минулого кварталу, що завершився 30 квітня, прибуток HP склав $1,6 млн, або $0,8 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $2,3 млрд, або $1,05 на акцію роком раніше, йдеться в повідомленні компанії . Виручка корпорації опустилася на 2,8% — до $30,7 млрд із $31,6 млрд в лютому-квітні попереднього року. Скоригований прибуток склав $0,98 на акцію.

Аналітики, що брали участь в опитуванні FactSet Research, очікували, що скорегований прибуток складе $0,91 на акцію при виручці $29,9 млрд.

В поточному кварталі корпорація прогнозує показник скоригованого прибутку в діапазоні від $0,94 до $0,97 на акцію. У той же час очікування аналітиків Уолл-стріт становлять $1,02 на акцію.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...