Гучна справа. Девіч таки перейшов в Шахтар, хоча однією ногою вже був у Динамо

Наставник харківського Металіста Мирон Маркевич підтвердив, що лідер команди Марко Девіч перейшов в донецький Шахтар.

Мирон Маркевич підтвердив порталу Футбол 24 інформацію про відхід підопічного: «Девіч дійсно перейшов у Шахтар. У його контракті був пункт, згідно з яким він мав право перейти в іншу команду за певну компенсацію. Суму називати не буду — це питання до керівництва клубу», — зазначив він.

«Можу тільки констатувати — зараз нам потрібно шукати Девічу заміну. ​​Будемо працювати в цьому напрямку», — резюмував тренер.

За інформацією порталу Динамоманія, Марко Девіч підписав 4-річний контракт з Гірниками.

Водночас, як стало відомо Динамоманії, раніше існував варіант з переходом Девіча в Динамо, мало того, сторони узгодили всі умови, в тому числі, зарплату футболіста, якою гравець збірної України залишився цілком задоволений, проте в останній момент Металіст передумав і віддав перевагу пропозиції з Донецька.

В цій угоді є ще один цікавий нюанс. Укладаючи з Марко новий контракт, Металіст не підвищив в ньому суму відступних за нападника, і в підсумку Девіч дістався Шахтарю за досить скромну для гравця такого класу суму. За непідтвердженими поки даними, ця сума склала менш як 5 млн доларів.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...