Головного податківця Сумщини звільнили по люстрації

Олександр Семченко звільнений з посади начальника ГУ Міндоходов в Сумській області на підставі, передбаченої законом «Про очищення влади».

Відповідний наказ голова комісії з реорганізації Міндоходов, голова ГФС України Ігор Білоус пописав 21 листопада.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив сам Олександр Семченко, оприлюднивши сканкопію наказу.

Нагадаємо, 20 листопада пан Семченко у зв’язку з телефонограмою відвідав Міндоходов, написавши заяву про звільнення з посади ГУ Міндоходов і призначення на посаду начальника ГУ Державної фіскальної служби в Сумській області. В цей же день по ньому була проведена перевірка та встановлено, що на нього поширюється заборона, визначений у ч.3 ст. 1 ЗУ «Про очищення влади», так як він керував податковою з 21 листопада 2013 по 20 лютого 2014 року і не пішов з посади за власним бажанням.

Олександр Семченко так відреагував на наказ про звільнення:

«А хто б сумнівався? ..

Приємно, що поважають на стільки, що не наважилися звільнити «в лоб», а розіграли нехитру комбінацію з нібито перепризначенням.

Я вчора поставив пряме запитання: «Заява для того, щоб звільнити по люстрації?» І отримав легкодухий відповідь: «Ні, щоб призначити».

Тепер — до суду. Мені відстоювати свої конституційні права, а особам, що підписали документи, знову брехати і звиватися ».

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...