Головна новорічна ялинка країни матиме зірку з 3D-ефектом

На ялинці також встановлять гірлянду довжиною 17 кілометрів.

Вперше на верхівку новорічної ялинки на Майдані Незалежності одягнуть унікальну авторську прикрасу — полярну зірку з 3D-ефектом.

Закінчать прикрашати євроялинку до 15 грудня, а «запалять» — у День святого Миколая, 19 грудня, пише «Сегодня».

Цього року гірлянд на ялинці буде довжиною 176 кілометрів. Про це сказав гендиректор Тернопільської компанії «Ялинка України» Петро Ордінанг, у якої місто замовив штучну 40-метрову красуню.

«Для освітлення ялинки буде використовуватися нова технологія — 17 км гірлянд, які будуть обвивати ялинку по колу через кожні 5 мм, стануть запалюватися по заданому часу», — сказав Ордінанг. У підсумку на дереві з’являться різноманітні картини. За словами Ордінанга, з іграшок на ялинку повісять тільки пластикові кулі червоного, жовтого, зеленого, білого, синього і фіолетового кольорів.

«Ялинка буде дуже красива і модна, як у Європі. Не буде м’яких, паперових і целофанових іграшок, як в минулі роки, і ніякої реклами! Ялинку ми назвали «Веселка», тому що вона буде переливатися всіма кольорами веселки. Також на ній з’явиться символіка Євро-2012″, — розповів Ордінанг.

Гендиректор розвіяв страхи киян про те, що ялинка настільки важка, що може провалитися в метро.

«За вагою дерево не буде перевищувати 20 тонн, а не 40 тонн, як повідомляли раніше. Така вага абсолютно безпечна», — сказав він.

Новорічна сцена буде оформлена у вигляді золотих футбольних воріт і гігантського м’яча з полем. Виступати в новорічну ніч будуть Тіна Кароль, група «Океан Ельзи», ТНМК, Руслана.

8 грудня

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...