Газові переговори з Росією продовжаться після оцінки ГТС

Предметні переговори України і Росії щодо газу продовжаться в серпні цього року після завершення експертної оцінки газотранспортної системи Україні компанією Baker Tilly. Про це повідомив заступник голови правління НАК «Нафтогаз Україна» Вадим Чупрун.

«Оцінка ГТС — це один з елементів, один з факторів переговорного процесу з Росією. Тому більш конкретні і предметні переговори по газу будуть після завершення оцінки ГТС», — сказав Чупрун.

Нагадаємо, після недавніх переговорів міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойко в Москві з представниками «Газпрому», останні заявили, що в переговорах досягнута «точка неповернення» і компанія планує скорочувати прокачування газу через Україну до мінімуму і розвивати обхідні газопроводи.

Головним каменем спотикання переговірників, за оцінками експертів, є вартість української газотранспортної системи. Російські експерти оцінюють її максимум в $4,2 млрд, українська сторона наполягає, що вартість ГТС України набагато вище і пропонує дочекатися експертної оцінки.

Оцінку вартості активів ГТС України проводить міжнародна аудиторська компані

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...