Дженна Талакова, яка змінила стать, не змогла пробитися у фінал конкурсу Міс Всесвіт

Дженна Талакова, яка раніше була чоловіком і домоглася можливості брати участь в канадському етапі конкурсу Міс Всесвіт, не пройшла до фіналу.

Про це в неділю повідомляє Canadian Press.

Талакова увійшла в число 12 найбільш красивих дівчат, але до п’ятірки фіналісток не потрапила. Адвокат конкурсантки заявила, що тій не слід занадто засмучуватись. «Вона все одно переможниця, якщо хочете знати мою думку», — повідомила Глорія Олред, пояснивши, що Талакова здобула перемогу у захисті громадянських прав, а це важливіше, навіть ніж представляти Канаду на Міс Всесвіт.

23-річна блондинка з Ванкувера народилася хлопчиком і носила ім’я Вальтер, проте в 19 років зробила операцію зміни статі.

Оргкомітету Міс Всесвіт заради Талакової довелося вносити зміни в правила — у квітні було вирішено, що з 2013 року у відборі зможуть брати участь дівчата, які були чоловіками, але згодом змінили стать.

Про те, що Талакову усунули від участі у національному конкурсі Міс Всесвіт, стало відомо в березні. Після цього за дівчину заступилися кілька десятків тисяч людей, як представників ЛГБТ-спільноти, так і активістів правозахисних організацій.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...