День пам’яті людей, які померли від СНІДу

Щорічно у третю неділю травня у світі відзначають День пам’яті людей, які померли від СНІДу. У цьому році його відзначать 20 травня.

У Києві центральною подією неділі буде урочиста церемонія біля Червоної стрічки, меморіалу, що символізує пам’ять про людей, життя яких забрала епідемія, повідомляє ВБО Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ.

До участі запрошені представники українських та міжнародних громадських і благодійних організацій, високопоставлених державних структур, що беруть участь в боротьбі з епідемією ВІЛ-СНІДу в Україні, послів провідних країн світу, представників шоу-бізнесу.

Початок церемонії о 10:30 за адресою вул. Лаврська, 11.

«В Україні, з моменту визнання державою епідемії ВІЛ-СНІДу, проведена колосальна робота і витрачені величезні суми коштів для її подолання. Тільки від Глобального фонду з боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Україна отримала близько 340 млн дол. США. Крім цього були включені неймовірні зусилля вчених, лікарів, соціальних працівників, фахівців та волонтерів неурядових організацій. Зараз надзвичайно важливо не втратити досягнуте! Недофінансування державою Національної програми з подолання ВІЛ/СНІДу в Україні ставить під загрозу всі отримані позитивні результати», — йдеться в повідомленні, що поширює ВБО Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ.

***

Всеукраїнська благодійна організація Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ створена ВІЛ-позитивними людьми у 2001 році з метою надання допомоги людям, що живуть з ВІЛ/СНІД в Україні.

Мережа є одним з основних реципієнтів гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 2007-2016 р.р. Реалізує спільні проекти з найбільшими благодійними організаціями і фондами, що працюють в сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в світі.

За час свого офіційного існування Мережа опрацювала грантів на суму більш як 39 мільйонів доларів і у співпраці з партнерами розширила доступ до лікування ВІЛ-позитивним людям більше, ніж в 100 разів. Одним з основних напрямків діяльності є розширення доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, догляду та підтримки, а також захист прав людей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІД. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва у всіх регіонах України та надає свої послуги понад 30 тисячам осіб, які живуть з ВІЛ.

У 2006 році Всеукраїнська Мережа ЛЖВ була визнана найкращою організацією у світі в сфері боротьби зі стигмою та дискримінацією щодо ВІЛ-позитивних людей. За свої успіхи і досягнення Мережа ЛЖВ отримала міжнародну премію Червона стрічка.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...