Чоловік Єлизавети II доставлений у кардіологічний центр

Чоловіку британської королеви Єлизавети II принцу Філіпу, герцогу Единбурзькому, ввечері у п’ятницю успішно проведено коронарне стентування, повідомив представник Букінгемського палацу.
Герцог Единбурзький був доставлений у кардіологічний центр у Пепворті на вертольоті із заміського будинку у Сандрингемі, графство Норфолк, де королівська сім’я зібралася на Різдво, після того як відчув біль в області грудної клітини. Очікується, що він проведе під наглядом медиків не менше двох днів, передає «ВВС».

90-річний принц Філіп перебуває у прекрасній для його віку фізичній формі. У квітні 2008 року він провів три дні у лондонській лікарні у зв’язку з інфекційним захворюванням верхніх дихальних шляхів і з тих пір проходив тільки рутинні обстеження.

Наприкінці жовтня королівське подружжя повернулася із 11-денної поїздки по Австралії.
Королева Єлизавета II і принц Філіп у листопаді відсвяткували 64 роки спільного життя, що є рекордом в історії британської монархії.

Герцог Единбурзький — колишній принц Грецький і Данський і праправнук російського імператора Миколи I. У роки другої світової війни був військово-морським льотчиком, брав участь у повітряній битві за Британію, супроводжував північні конвої з англо-американською допомогою Радянському Союзу. У 1973 році першим серед членів британського королівського дому наніс візит у СРСР.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...