Азаров обіцяє продовжувати модернізацію транспортної системи

Робота з модернізації нашої транспортної системи триватиме і надалі. Так під час спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook прокоментував прем’єр-міністр України Микола Азаров першу поїздку швидкісного поїзда Київ — Львів, що відбулася вчора. Про це ForUm’у повідомили у департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

За його словами, з приводу денних експресів було багато розмов і дискусій. При цьому Азаров висловив здивування, що багато хто у нашій країні не розуміє масштабність і труднощі проблем.

«У такій великій країні, як наша, з такими великими відстанями реалізувати за 1,5 року такі проекти не тільки неймовірно важко, але і, безумовно, не обходиться без якихось неузгодженостей, окремих недоліків. А коли читаєш відгуки на цю подію, то дивує, що саме на цих погрішностях і зосереджено всю увагу», — підкреслив прем’єр.

Крім того, прем’єр-міністра запевнив, що уряд працює над зменшенням вартості квитків.

«В уряді детально обговорювалося питання вартості квитків. На звичайні поїзди вартість квитків не змінилася, а на швидкісні потяги вартість квитків буде зменшена», — повідомив прем’єр.

Але найголовніше, зазначив глава уряду, що робота у цьому напрямі буде продовжуватися: «Робота з модернізації нашої транспортної системи буде і надалі продовжуватися». Наприклад, 1 червня остаточно завершаться роботи на трасі Житомир — Київ, і таким чином вся магістраль буде введена в експлуатацію.

Як повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів у понеділок, 28 травня, розгляне проект закону про скасування податку на додану вартість (ПДВ) на денні поїзди.

Віце-прем’єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що нічні потяги на території України збережуться, швидше за все, ще у найближчі п’ять років.

За словами міністра, після завершення Євро-2012 трасу Київ-Житомир закриють на реконструкцію.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...