Американські астрономи відкрили 18 нових планет

Американські астрономи оголосили про виявлення за межами нашої Сонячної системи 18 нових планет приблизно рівних масі Юпітера кожна і обертаються навколо зірок мінімум в 1,5 рази масивніших Сонця.

З урахуванням цього відкриття загальне число відомих науці екзопланет (планет, що обертаються за межами Сонячної системи), що обертаються навколо масивних світил, зросла на 50 відсотків.

Всі виявлені об’єкти перебувають на відносно далеких від своїх світил орбітах. Відстань між ними досягає не менше 0,7 дистанції від Землі до Сонця.

У лютому були опубліковані дані дослідження, згідно з якими космічний телескоп NASA Кеплер виявив в глибинах космосу 54 об’єкти, які претендують на те, щоб бути планетами, на яких можливе існування життя.

Ці об’єкти рухаються по орбітах навколо своїх зірок у межах так званих населених зон, де температури не є надто високими або низькими і на поверхні планет може існувати рідка вода, яка вважається необхідною для виникнення та існування життя. В цілому кількість відомих астрономам екзопланет на цей момент перевищує 700 і продовжує зростати, повідомив ІТАР-ТАСС.

Нагадаємо, 11 листопада повідомлялося, що американські астрономи виявили «чисті» хмари молекулярного водню в ранньому Всесвіті, в яких відсутні значні домішки важких елементів, передбачені теорією хімічної еволюції ранніх галактик.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...